گروت اپوکسی GRT E200
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

بر پایه رزین اپوکسی ، مقاومت بسیار بالای کششی و خمشی و بدون انقباض

شرح :

 این ماده خمیری ، سه جزئی و بر پایه رزین های اپوکسی تولید می شود. پس از اختلاط با سیمان و هاردنرملاتی هموژن در رنگ های مختلف به وجود می آید . این گروت دارای مقاومت مکانیکی (فشاری و کششی) بسیار بالا می باشد. در سازه های صنعتی و مکان هایی که برای نصب دستگاه ، ماشین آلات سنگین و به طور کلی سازه هایی که در معرض ارتعاش و فشار قرار دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

 خواص واثرات:

افزایش مقاومت فشاری، کششی و خمشی

مقاوم در برابر ضربه و ارتعاش

مقاومت فشاری اولیه و نهایی بالا

دست یابی سریع به مقاومت اولیه بالا

بدون انقباض و جمع شدگی

کاربرد:

صفحات بارگذاری فنداسیون های ماشین آلات صنعتی

پر نمودن فضای خالی کنار بیس پلیت ها و محافظ ایجاد شده

گروت ریزی در سازه هایی مانند پل ها، دکل ها و ..

زیر صفحات پای ستون های اصلی

ثابت سازی ریل های حمل و نقل

پر کردن درزها و ترک ها

مشخصات فیزیکی و شیمیایی:

اجزاء سازنده

A

B

C

حالت فیزیکی

پودر

مایع

مایع

رنگ

خاکستری

بی رنگ

بی رنگ

حلال

-

یون کلر

ندارد

 

مقاومت فشاری

900kg/cm2<

مقاومت خمشی

300kg/cm2<

مقاومت کششی

120kg/cm2<

استاندارد:

این ماده مطابق با استاندارد 882ASTM-C   و 723 ASTM-C ،579 ASTM-C ،580ASTM-C،     307  ASTM-C،648 ASTM-D ،6319BS  تولید می گردد.

میزان مصرف :

برای گروت مورد نظر  %15 جزء B رزین،%5 جزء C هاردنر،%80 جزء  A پودر را با هم ترکیب می کنیم.

روش مصرف:

ابتدا دو جز رزین و هاردنر با هم ترکیب شده و به مدت 3 دقیقه توسط همزن مخلوط شود. سپس جز پودری به آرامی و با سرعت ثابت و در طی مدت زمان 2 دقیقه به مخلوط قبلی اضافه گردد. عملیات اختلاط را برای رسیدن به رئولوژی مناسب به مدت دو دقیقه ادامه داده تا فرآیند تکمیل شود. پس از اختلاط کامل ، عملیات گروت ریزی سریع و به طو پیوسته طی مدت زمان  کمتر از 15 دقیقه انجام شود.

نکته: زمان خودگیری محصول 8 روز می باشد.

شرایط نگهداری :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

نوع بسته بندی:

ست  10 کیلوگرم  شامل  جز A پودری 8 کیلوگرم  ، جز B مایع1.5کیلو گرم   و جز C مایع 500 گرم

نکات ایمنی:

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد. از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود. در صورت تماس با چشم با آب فراوان شست و شو داده شود. هنگام کار  استفاده از عینک محافظ و دستکش توصیه می گردد .


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط گروت اپوکسی GRT E200
گروت ها موادی بر پایه پودر سیمانی می باشند که برای پر کردن شکاف ها و صفحات زیرستون ها به کار می رود و با ایجاد پیوستگی مناسب سبب دست یافتن به استحکام نهایی مطلوب در مدت زمانی کوتاه می گردد. از اختلاط این گروت به همراه آب، ملاتی همگن، سیال و بدون انقباض با مقاومت فشاری بالا به وجود می آید . انبساط کنترل شده این گروت باعث ایجاد کارایی بسیار مناسب برای پر کردن حد فاصل بین بتن و فولاد می شود.

ماده ایی پودری شامل مواد انبساط دهنده سیمانی با مقاومت اولیه و نهایی بالا می باشد. با افزودن آب به این پودر گروتی روان با مقاومت خوب در برابر فشارهای استاتیکی حاصل می شود. انبساط بوجود آمده توسط این گروت قابل کنترل بوده و به هیچ عنوان دچار جمع شدگی و ترک نمی گردد. برای مواردی که نیاز است ملاتی بدون جمع شدگی استفاده شود و خلل و فرجی باقی نگذارد ، کاربری دارد. این گروت مقاومت خوبی در برابر حرارت های بالا دارد.

این ماده خمیری ، سه جزئی و بر پایه رزین های اپوکسی تولید می شود. پس از اختلاط با سیمان و هاردنرملاتی هموژن در رنگ های مختلف به وجود می آید . این گروت دارای مقاومت مکانیکی (فشاری و کششی) بسیار بالا می باشد. در سازه های صنعتی و مکان هایی که برای نصب دستگاه ، ماشین آلات سنگین و به طور کلی سازه هایی که در معرض ارتعاش و فشار قرار دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

ترمیم کننده بتن ویژه یک ماده پودری آماده برای مصرف ، بر پایه سیمان می باشد. استفاده از چسب بتن ، دانه بندی مناسب و پلیمرهای فعال در این ملات باعث استحکام بالا، چسبندگی زیاد به سطح بتن و عدم انقباض می گردد. مقاومت فشاری بالا و نفوذناپذیر نمودن مقطع دو ویژگی دیگر قابل توجه ملاتی است که حاوی این ماده می باشند. در ترمیم و رفع آسیب دیدگی سطوح کرم خورده، فرسوده ونماهای بتنی از این ماده استفاده می شود.

ترمیم کننده پودری معمولی بر پایه سیمان پرتلند و با دانه بندی مناسب ساخته شده است. از این ماده برای ترمیم سطوح آسیب دیده، ، پر کردن تخلخل های ریز و افزایش مقاومت فشاری و خمشی استفاده می شود. چسبندگی مناسب وعدم انقباض به سطوح زیرین از دیگر ویژگی های این ماده است.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :