واتر پروف نما WP700
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

آب بند کننده سطوح بیرونی و  نفوذ ناپذیری سطح

شرح :

واتر پروف نما نوعی نفوذگر بر پایه سیلیکات میباشد که  جهت آب بند کردن و کاهش نفوذ آب با مکانیزم از بین  بردن جذب سطحی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده با ایجاد یک پوشش ،  سطح را در برابر انواع فشارهای الکترواستاتیکی مثبت ومنفی آب و نفوذ گازهای جوی محافظت می کند.

خواص واثرات :

مانع از  نفوذ پذیری آب در سطح

قابل شست و شو

بدون بو

مقاوم در برابر باد ، گرد و غبار و تابش نور

عدم ایجاد شوره

 کاربرد:

مقاوم ساختن نمای ساختمان ها در برابر باران ها اسیدی      

مناسب برای مکان هایی که بارش زیاد است

نفوذناپذیری نسبت به گازهای جوی و رطوبت

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

حالت فیزیکی

مایع

رنگ

بی رنگ

حلال

-

وزن مخصوص

1.02g/cm3

یون کلر

ندارد

استاندارد:

این ماده مطابق با استاندارد  ASTM-D 6489.ASTM-E514.ASTM-C672 تولید می گردد.

میزان مصرف :

بسته به سطح و شرایط جوی مقدار مصرف متفاوت است . مقدار 200-300 گرم از این محلول برای پوشاندن سطحی به اندازه یک متر مربع مناسب است.

روش مصرف:

ابتدا باید سطح مورد نظر را از هر نوع آلودگی ، گرد و غبار و چربی تمیز نمود. قبل از استفاده این محصول را به آرامی هم بزنید و جهت اجرا از قلم مو یا پیستوله استفاده کنید. برای سطوحی که مواد بیشتری جذب می کنند، جهت حصول نتیجه مطلوب، بهتر است یک نوبت دیگر از محافظ نما به فاصله زمانی 2 ساعت استفاده کرد و یک پوشش دو لایه بر روی سطح ایجاد نمود.

شرایط نگهداری :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

نوع بسته بندی :

گالن 4 و 20 لیتری

نکات ایمنی:

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد. از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود. در صورت تماس با چشم با آب فراوان شست و شو داده شود. هنگام کار  استفاده از عینک محافظ و دستکش توصیه می گردد.


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط واتر پروف نما WP700
واتر پروف پودری WP P800 ماده ای است که جهت آب بند کردن وکاهش نفوذپذیری بتن استفاده می شود . به واسطه افزودن واترپروف میزان آب مصرفی کاهش می یابد ، از کلوخه شدن ذرات جلوگیری شده و بتن متراکم تری تولید می شود این بتن در برابر آب مواد شیمیایی و سولفات ها نفوذناپذیر بوده و در برابر شرایط جوی پایدار می باشد .

واتر پروف مایع WP L800 ماده ای است که جهت آب بند کردن وکاهش نفوذپذیری بتن استفاده می شود . به واسطه افزودن واترپروف میزان آب مصرفی کاهش می یابد ، از کلوخه شدن ذرات جلوگیری شده و بتن متراکم تری تولید می شود این بتن در برابر آب مواد شیمیایی و سولفات ها نفوذناپذیر بوده و در برابر شرایط جوی پایدار می باشد .

واتر پروف نما نوعی نفوذگر بر پایه سیلیکات میباشد که جهت آب بند کردن و کاهش نفوذ آب با مکانیزم از بین بردن جذب سطحی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده با ایجاد یک پوشش ، سطح را در برابر انواع فشارهای الکترواستاتیکی مثبت ومنفی آب و نفوذ گازهای جوی محافظت می کند.

نوعی ماده آب بند کننده و پودری بر پایه سیمان است ، که به منظور درزگیری، پر کردن ترک ها و سوراخ های بتنی استفاده می شود. در قسمت هایی از سازه که نشت شدید وجود داشته باشد ، این ماده مورد استفاده قرار می گیرد. آنی گیر در اثر اختلاط با آب به حالت خمیری در آمده و به دلیل افزایش سرعت هیدرا سیون گیرش اولیه را تسریع می بخشد . آنی گیر WF600 برای انسداد نشت های پرفشار مناسب میباشد.

رزین آب بند یک محصول محافظتی دو جزئی بر پایه سیمان ورزین اکرلیک می باشد که به عنوان مانعی در برابر نفوذ آب به کار می رود. این ماده بر روی انواع سطوح مانند سطوح بتنی و فلزی چسبیده و یک پوشش مناسب جهت حفاظت از مخازن و لوله های آب آشامیدنی ،جلوگیری از تبخیر آب و حفاظت از سازه های بتنی زیر زمینی بر روی آن ایجاد می کند.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :